Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego za nami
Styczeń
22
2018

Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego za nami

W sobotę 20 stycznia w hali lekkoatletycznej Zespołu Szkół Elektronicznych w Lublinie wyłonilismy halowych Mistrztów Województwa Lubelskiego. Zawody rozpoczęły się od konkursu skoku w dal w którym zwyciężyli zawodnicy AWF Biała Podlaska - Agata Stypułkowska oraz Piotr Tarkowski. W rozgrywanym chwilę poźniej konkursie skoku wzwyż mieliśmy wspaniałe emocje za sprawą Jakuba Hołuba (AZS UMCS Lublin), który w drugiej próbie pokonał poprzeczkę zawieszoną na wysokości 205 cm. Podopieczny Trenera Dariusza Szymczuka wysunął się na prowadzenie w tegorocznych halowych tabelach juniorów młodszych i zapowiada się, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa tej zimy. W rywalizacji kobiet zwyciężyła Aleksandra Dzido z wynikiem 160 cm.

W biegu na 60 metrów przez płotki zwyciężyli podopieczni Trenera Jerzego Wiercińskiego - Anna Stąsik oraz Michał Jabrzyński.

Bardzo dobrze sezon rozpoczął Dominik Kopeć (KS Agros Zamość), który zwyciężył w biegu na 60 metrów z czasem 6,79 sekund. Jednak to biegu eliminacyjny, w którym uzyskał czas 6,76 sekund sprawił, że podopieczny Trenera Andrzeja Gdańskiego objął prowadzenie w krajowych tabelach. 

Świetnie zaprezentowała się także 14-letnia Magdalena Niemczyk (UKS Tiki-Taka Kolbuszowa) w biegu na 60 metrów, która zdeklasowała starsze koleżanki i zwyciężyła z czasem 7,88 sekund. 

Pełne wyniki zawodów - Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - wyniki

Wspierają nas