Kadra Województwa

Bukowski Przemysław
Trener: WIEJAK Izydor
Klub:
TS Start Lublin
Rok urodzenia:
2003
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
Dysk
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
2
Dąbrowska Martyna
Trener: MURAT Tomasz Sławomir
Klub:
KS Wisła Puławy
Rok urodzenia:
2003
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
200pł
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
2
Dziedzic Justyna
Trener: DANIELCZUK Paweł
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
400 m
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
2
Fabiańczyk Martyna
Trener: LESZCZYŃSKI Damian
Klub:
MKS Agros Chełm
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
100 m
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
2
Fatyga Jakub
Trener: WIEJAK Izydor
Klub:
TS Start Lublin
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
Młot
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
3
Głuchowska Kinga
Trener: GDAŃSKI Andrzej
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
100 m
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
2 2017
Gołębiowski Oskar
Trener: JAROS Marek
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
400 m
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
2
Jakóbczyk Mateusz
Trener: MURAT Tomasz Sławomir
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
400 m pł
Grupa treningowa:
WYTRZYMAŁOŚĆ
Klasa sportowa:
3
Jaroszewicz Elzbieta
Trener: WOLIŃSKI Michał
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1997
Kategoria wiekowa:
U 23
Konkurencja:
400 m
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
2
Jastrząb Izabela
Trener: JAROS Kazimierz
Klub:
MKS Agros Chełm
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
200m
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
2
Jędruszczak Mikołaj
Trener: ZAJĄC Janusz
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
800m
Grupa treningowa:
WYTRZYMAŁOŚĆ
Klasa sportowa:
3
Klocek Tomasz
Trener: KITLIŃSKI Piotr
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2003
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
600m
Grupa treningowa:
WYTRZYMAŁOŚĆ
Klasa sportowa:
2
Kluj Natalia
Trener: WOLIŃSKI Michał
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
Trójkok
Grupa treningowa:
SKOKI
Klasa sportowa:
4
Lenkiewicz Aneta
Trener: PIRÓG Dariusz
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
Młot
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
3
Misiura Natalia
Trener: WEŁNA Emilia
Klub:
MKS Agros Chełm
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
Kula
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
3
Oryszko Dominik
Trener: WIERCIŃSKI Jerzy
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1998
Kategoria wiekowa:
U 23
Konkurencja:
400 m pł
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
2
Rachańska Wiktoria
Trener: FUS Mirosław
Klub:
TOMASOVIA Tomaszów
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
1500m
Grupa treningowa:
WYTRZYMAŁOŚĆ
Klasa sportowa:
4
Skulimowski Mikołaj
Trener: ŻMUDA Tomasz
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
Młot
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
3
Socha Karol
Trener: KOZŁOWSKI Robert
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
Młot
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
3
Stypułkowska Agata
Trener: MAKARUK Tadeusz
Klub:
KS AZS-AWF Biała Podlaska
Rok urodzenia:
1997
Kategoria wiekowa:
U 23
Konkurencja:
W dal
Grupa treningowa:
SKOKI
Klasa sportowa:
2
Swatowski Kacper
Trener: NAMIOTKO Stanisław
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
2003
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
300m
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
3
Szpetmańska A.
Trener: KOZŁOWSKI Robert
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1999
Kategoria wiekowa:
U 23
Konkurencja:
Młot
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
2
Śmietanka Olga
Trener: KAMIEŃ Mirosław
Klub:
MKS Unia Hrubieszów
Rok urodzenia:
2003
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
600m
Grupa treningowa:
WYTRZYMAŁOŚĆ
Klasa sportowa:
3
Tabaczyńska Weronika
Trener: DZIDO Dariusz
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
kula
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
3
Uchaniuk Bartłomiej
Trener: ZAJĄC Janusz
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
400 m pł
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
4
Wasiluk Agata
Trener: HODUN Rafał
Klub:
MKS Agros Chełm
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
400 m
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
2
Wierzbicka Dominika
Trener: DANIELCZUK Paweł
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
100 m
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
2
Wyrodek Paweł
Trener: FROŃCZUK Rafał
Klub:
MKS Żak Biała Podlaska
Rok urodzenia:
2003
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
300m
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
3
Zawrotniak Urszula
Trener: LESZCZYŃSKI Damian
Klub:
MKS Agros Chełm
Rok urodzenia:
2003
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
3000m
Grupa treningowa:
WYTRZYMAŁOŚĆ
Klasa sportowa:
Zazula Remigiusz
Trener: LESZCZYŃSKI Damian
Klub:
MKS Agros Chełm
Rok urodzenia:
2003
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
200pł
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
3
Żwirkowski Aleksander
Trener: FROŃCZUK Rafał
Klub:
MKS Żak Biała Podlaska
Rok urodzenia:
2003
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
1000m
Grupa treningowa:
WYTRZYMAŁOŚĆ
Klasa sportowa:
3

Wspierają nas