Liderki sezonu letniego 2019 w kategorii Młodziczek (U16)
Listopad
30
2019

Liderki sezonu letniego 2019 w kategorii Młodziczek (U16)

100 m – 12,31 Seń Martyna Agros Zamość 21.09. Tarnów

200 m – 25,18 Seń Martyna Agros Zamość 18.05. Lublin

300 m – 12,31 Seń Martyna Agros Zamość 22.09. Tarnów

400 m – 64,90 Olesiejuk Magdalena Żak Biała Podlaska 16.06. Lublin

600 m – 1:41,33 Olesiejuk Magdalena Żak Biała Podlaska 14.09. Chorzów

800 m – 2:25,74  Olesiejuk Magdalena Żak Biała Podlaska 18.05. Lublin

1000 m –  3:05,10 Hałka Oliwia Znicz Biłgoraj 14.09. Chorzów

1500 m – 4:56,89 Hałka Oliwia Znicz Biłgoraj 16.06. Lublin

2000 m – 6:43,90 Hałka Oliwia Znicz Biłgoraj 21.09. Tarnów

80 m ppł – 12,29 Zuzanna Gozdera Wisła Puławy 8.09. Białystok

200 m ppł – 30,26 – Jachymek Sabina Agros Zamość 21.09. Tarnów

Wzwyż – 145 Bańka Martyna Agros Chełm 26.05. Zamość

W dal – 5.28 Osipuk Klaudia Żak Biała Podlaska 1.06. Biała Podlaska

Kula 3 kg – 9.05 Krzyżanowska Paula Wisła Puławy 6.09. Lublin

Dysk (0,75 kg) – 29.43 Wicha Oliwia Wisła Puławy 16.06. Lublin

Młot (3 kg) – 46.60 Czerwińska Maria AZS UMCS Lublin 16.06. Lublin

Oszczep 500 g – 26.15 Starek Karolina Wisła Puławy 6.07.Puławy

Chód 3 km – 25:47,4 Swatko Agata Unia Hrubieszów 8.09. Białystok

***

Liderzy sezonu letniego 2019 w kategorii Młodzików (U16)

100 m – 11,76 Łasocha Szymon Tomasovia 23.06. Lublin

200 m – 24,16 Szymanek Aleksy Wisła Pulawy 16.06. Lublin

300 m – 37,30 Mirosław – Pyda Łukasz AZS UMCS Lublin 22.09. Tarnów

400 m – 54,10 Kitliński Bartosz AZS UMCS Lublin 1.06. Biała Podlaska

600 m – 1:24,49 Kitliński Bartosz AZS UMCS Lublin 15.08. Warszawa

800 m – 1:59,11 Kitliński Bartosz AZS UMCS Lublin 16.06. Lublin

1000 m – 2:39,09 Kitliński Bartosz AZS UMCS Lublin 11.05. Biała Podlaska

1500 m – 4:38,43 Cierech Filip Unia Hrubieszów 18.05. Lublin

2000 m –6:14,59  Ćwikliński Adrian Agros Zamość 8.09. Białystok

110 m ppł – 16,89 Kowalik Mikołaj Żak Biała Podlaska 22.09. Tarnów

200 m ppł – 28,42 Szymanek Aleksy Wisła Puławy 21.09. Tarnów

Wzwyż – 182 Jaroszkiewicz Piotr AZS AWF Biała Podlaska 21.09. Tarnów

W dal – 5.77 Łasocha Szymon Tomasovia 8.09. Białystok

Kula 5 kg – 10.46 Szwaj Szymon Żak Biała Podlaska 22.06. Biała Podlaska

Dysk 1 kg –  40.37 Szwaj Szymon Żak Biała Podlaska 16.06. Lublin

Młot 5 kg – 51.64 Sobiesiak Marcin AZS UMCS Lublin 5.10. Zamość

Oszczep 600 g – 32.55 Hawryluk Szymon Agros Zamość 8.09. Białystok

4 x 100 m – 50,59 AZS UMCS Lublin 8.09. Białystok

(Kunach Filip, Małyska Bartłomiej, Kos Jakub, Tomaszewski Olaf)

***

– ciekawy jestem ile w/w liderek i liderów będzie nadal przewodzić w województwie w kategorii np…  U 20 a nie mówiąc w seniorach

***

Tutaj szersze listy

 https://statystyka.pzla.pl/

Na podstawie stron: PZLA – Domtel

 

Opracował – Marek Ambroży Kitliński

Foto – Piotr Kitliński