LIDERZY W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM SEZON 2019
Październik
21
2019

LIDERZY W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM SEZON 2019

 

LIDERZY W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM SEZONU 2019

W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH LEKKOATLETYCZNYCH

Zakończył się sezon letni w lekkiej atletyce, kto przewodzi

w poszczególnych konkurencjach w woj. lubelskim, to poniżej…

 

Mężczyźni

100 m – 10,30 Kopeć Dominik KS Agros Zamość 23.08. Radom, tr. Andrzej Gdański

200 m – 20,88 Kopeć Dominik KS Agros Zamość 25.08. Radom, tr. Andrzej Gdański

300 m – 33,69 Mirosław Cezary AZS UMCS Lublin 17.08. Częstochowa, tr. Marek Jaros

- Pomiar ręczny - 33,1* Hołub Maciej AZS UMCS Lublin 18.05. Lublin, tr. Marek Jaros

400 m -  46,63 Hołub Maciej AZS UMCS Lublin 12.06. Bydgoszcz, tr. Marek Jaros

***

600 m – 1:19,31 Oleszek Kamil AZS UMCS Lublin 10.08. Warszawa, tr. Leszek Wojciechowski

800 m – 1:48,99 Kitliński Michał AZS UMCS Lublin, 2.06. Gliwice, tr. Piotr Kitliński

1000 m – 2:29,02 Kitliński Michał AZS UMCS Lublin, 11.05. Biała Podlaska, tr. Piotr Kitliński

1500 m – 3:44,61 Żywko Szymon AZS UMCS Lublin 23.06. Lokeren (BEL), tr. Mirosław Barszcz

***

2000 m – 5:42,66 Młynarz Kamil SKB Kraśnik 15.08. Warszawa, tr. Zbigniew Biały

3000 m – 8:31,14 Jastrzębski Kamil SKB Kraśnik 2.06. Warszawa, tr. Zbigniew Biały

5000m – 14:32,32 Jastrzębski Kamil SKB Kraśnik 31.05. Piaseczno, tr. Zbigniew Biały

10 000 m – 31:04,10 Świerdzewski Damian KS AZS AWF Biała Podlaska 28.04. Białogard, tr. Damian Świerdzewski

***

110 m ppł – 13,63 Sierocki Michał AZS UMCS Lublin 12.07. Gavle (SWE), tr. Piotr Kitliński

200 m ppł – 26,68 Bańka Łukasz MKS Agros Chełm 6.07. Puławy, tr. Damian Leszczyński

400 m ppł (91,4 cm) – 52,34 Hołub Krzysztof AZS UMCS Lublin 20.07. Boras (SWE), tr. Marek Jaros i Grzegorz Hołub

***

3000 m z przeszkodami – 11:16,52 Ulanicki Piotr KS Agros Zamość 1.06. Zamość, tr. Dariusz Kuzdra

***

Wzwyż – 2.15 Bedeniczuk Bartłomiej KS AZS AWF Biała Podlaska 17.08. Warszawa, tr. Tadeusz Makaruk

W dal – 7.68 Tarkowski Piotr KS AZS AWF Biała Podlaska 25.08. Radom, tr. Tadeusz Makaruk

Trójskok – 14.72 Wiśniewski Piotr AZS UMCS Lublin 5.07. Racibórz, tr. Marek Chmielewski

***

Kula – 19.25 Rozporski Michał KS AZS AWF Biała Podlaska 16.06. Nadderud (NOR), tr. Krzysztof Stipura

Dysk – 59.44 Kamiński Damian AZS UMCS Lublin 29.06. Warszawa, tr. Krzysztof Kęcki

Młot – 80.88 Fajdek Paweł KS Agros Zamość 3.08. Władysławowo, tr. Jolanta Kumor

Oszczep – 50.82 Lada Marcin KS Wisła Puławy 16.06. Lublin, tr. Marcin Lada

***

Chód 5 km – 25:01,29 Baranowski Michał AZS UMCS Lublin 19.05. Warszawa, tr. Rafał Fedaczyński

Chód 10 km – 42:23,99 –Fedaczyński Rafał AZS UMCS Lublin 24.08. Radom, tr. Stanisław Marmur

Chód 20 km – 1.25:03 Fedaczyński Rafał AZS UMCS Lublin 22.06. Mielec, tr. Stanisław Marmur

Chód 50 km – 3:50,41 Fedaczyński Rafał AZS UMCS Lublin 23.03. Dudinc (SVK), tr. Stanisław Marmur

***

Sztafety…

4 x 100 m – 40,57 KS Agros Zamość 24.08. Radom,

w składzie:

Krupa Patryk,  tr. Andrzej Gdański,

Adamski Przemysław, tr.Rafał Has

Jakóbczyk Michał, tr. Andrzej Kupczyk

 Kopeć Dominik, tr. Andrzej Gdański

4 x 200 m – 1:26,39 AZS UMCS Lublin 8.06. Kraków,

W składzie:

Cezary Mirosław, tr. Marek Jaros

Andrzej Jaros, tr. Marek Jaros

Maciej Hołub, tr. Marek Jaros,

Michał Jabrzyński, tr. Jerzy Wierciński

4 x 400 m – 3:11,45 AZS UMCS Lublin 25.08. Radom, w składzie:

Cezary Mirosław, tr. Marek Jaros

 Michał Kitliński, tr. Piotr Kitliński

Maciej Hołub, tr. Marek Jaros

Andrzej Jaros, tr. Marek Jaros

4 x 400 m MIX(2 K + 2 M)

AZS UMCS Lublin - 3:24,86

Cezary Mirosław, tr. Marek Jaros,

Alicja Wrona, tr. Paweł Danielczuk,

Wiktoria Drozd,  tr. Henryk Adamowicz

Andrzej Jaros - tr. Marek Jaros,

***

Tabele wyników open, jak i w różnych kategoriach wiekowych:

 statystyka.pzla

Na podstawie stron: PZLA – Domtel - LOZLA

 

Opracował – Marek Ambroży Kitliński

Foto – Piotr Kitliński