Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16  w biegach przełajowych
Kwiecień
5
2019

Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w biegach przełajowych

Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16  w biegach przełajowych SIEMIATYCZE, 31.03.2019

     W niedzielę 31 marca 2019 r. w Siemiatyczach - woj. podlaskie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych U16 makroregion lubelsko - podlaski. Indywidualnie przedstawiciele z klubów naszego województwa na 12 miejsc aż ośmiokrotnie stawali na podium, w tym trzykrotnie na najwyższym, a byli to: Oliwia Hałka – Znicz Biłgoraj, trener Mieczysław Jamroz, Magdalena Olesiejuk – MKS Żak Biała Podlaska, trener Janusz Wilczek i Bartosz Kitliński – AZS UMCS Lublin, trener Piotr Kitliński.

 

Z klubów naszego województwa punktowali:

 

2 km młodzicy (rocznik 2004 – 2005)

1.Łukasz KLIMIUK 04 KS Parkiet Hajnówka(PD ) 5.26 min -  3 pkt.

2.Sebastian MISIARZ 04 AZS UMCS Lublin (LU) 5.29 – 2pkt

3.Kacper FRĄC 04 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 5.30 – 2pkt

6.Mikołaj Oskierko 04 MKS Agros Chełm 5:36 – 1pkt

8.Dawid Cielniak 04 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski – 5:44 – 1pkt

13.Marcin Wlaź 04 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski – 1pkt

15.Miłosz Kowalczyk 04 MKS Agros Chełm – 1pkt

16.Jan Wawrych 04 AZS UMCS Lublin – 1pkt

 

2.5 km młodziczek

 

1. Oliwia Hałka 04 LKS Znicz Biłgoraj 7.10 min – 3 pkt.

2. Sandra Bęsiuk 04 MKS Unia Hrubieszów 7:27 – 2pkt

3. Patrycja Supranowicz 04 Podlasie Białystok 7:35 – 2pkt

4. Justyna Madej 04 LKS Znicz Biłgoraj 7:40 – 1pkt

5. Emilia Wałach 04 AZS UMCS Lublin 7:44 – 1pkt

6. Weronika Urban 05 MKS Agros Chełm 7:53 – 1pkt

10. Kinga Czerwińska 05 MKS Unia Hrubieszów – 1pkt

 

1.5 km młodziczki

1. Magdalena Olesiejuk 04 MKS Żak Biała Podlaska 3:35 – 3pkt

2. Maja Noskowicz 05 Parkiet Hajnówka 3:49 – 2pkt

3. Milena Brodziak 05 LKS Znicz Biłgoraj 3:50 – 2pkt

4. Magdalena Przyczyna 04 KS Agros Zamość 3:57 – 1pkt

8. Weronika Chalimoniuk 04 MKS Żak Biała Podlaska – 1pkt

 

3 km młodzicy

1. Bartosz Kitliński 04 AZS UMCS Lublin 7:26 – 3pkt

2. Adrian Ćwikliński 04 KS Agros Zamość 7:29 – 2pkt

3. Jakub Stefańczyk 04 Prefbet Śniadowo 7:34 – 2pkt

4. Filip Cierech 04 MKS Unia Hrubieszów 7:35 – 1pkt

15. Maciej Bartecki 05 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski – 1pkt 

 

Punktacja wojewódzka

1. PODLASKIE - 47,0 pkt.

2. LUBELSKIE - 33,0

 

Punktacja klubowa:

1. LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża  15pkt

2. KS Podlasie Białystok 14pkt

3. AZS UMCS Lublin 7pkt

4. UKS Technik Augustów 6pkt

5. LKS Znicz Biłgoraj 6pkt

6. KS Parkiet Hajnówka 6pkt

7. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 5pkt

8. MKS Żak Biała Podlaska 4pkt

9. MKS Unia Hrubieszów 4pkt

10. MKS Agros Chełm 3pkt

11. LUKS Hańcza Suwałki 3pkt

12. KS Agros Zamość 3pkt

13. MKS Juvenia Białystok 1pkt

14. LUKS Eurocentr Suchowola 1pkt

15. LKS Narew Kurpiewski Łomża 1pkt

16. KS Wisła Puławy 1pkt

 

***

Źródło wyników - WYNIKI – Podlaski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki – Białystok

Opracował – Marek Ambroży Kitliński

GALERIA

 

 

Wspierają nas