Zaplecze Kadry Narodowej

Bartłomiej Bedeniczuk
Trener: Tadeusz Makaruk
Klub:
AZS AWF Biała Podlaska
Rok urodzenia:
1995
Kategoria wiekowa:
Młodzieżowiec
Konkurencja:
Skok wzwyż
Grupa treningowa:
Skoki
Klasa sportowa:
I
Anna Dąbrowska
Trener: Robert Kozłowski
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1995
Kategoria wiekowa:
Młodzieżowiec
Konkurencja:
Rzut dyskiem
Grupa treningowa:
Rzuty
Klasa sportowa:
I
Wiktoria Drozd
Trener: Henryk Adamowicz
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
Junior młodszy
Konkurencja:
300m
Grupa treningowa:
Sprint
Klasa sportowa:
II
Dziedzic Justyna
Trener: Paweł Danielczuk
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
Junior młodszy
Konkurencja:
400 m
Grupa treningowa:
Sprint
Klasa sportowa:
II
Mateusz Jakóbczyk
Trener: Tomasz Murat
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
Junior młodszy
Konkurencja:
400 m ppł
Grupa treningowa:
Sprint
Klasa sportowa:
III
Karol Kania
Trener: Piotr Kitliński
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1998
Kategoria wiekowa:
Junior
Konkurencja:
400 m
Grupa treningowa:
Sprint
Klasa sportowa:
II
Bartłomiej Kawka
Trener: Dariusz Piróg
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
1997
Kategoria wiekowa:
Młodzieżowiec
Konkurencja:
Pchnięcie kulą
Grupa treningowa:
Rzuty
Klasa sportowa:
I
Mikołaj Kotyra
Trener: Henryk Adamowicz
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
Junior młodszy
Konkurencja:
300 m
Grupa treningowa:
Sprint
Klasa sportowa:
II
Marcin Lada
Trener: Tomasz Murat
Klub:
KS Wisła Puławy
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
Junior młodszy
Konkurencja:
Rzut Dyskiem
Grupa treningowa:
Rzuty
Klasa sportowa:
II
Milena Lipińska
Trener: Leszek Migda
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1999
Kategoria wiekowa:
Junior
Konkurencja:
Skok o tyczce
Grupa treningowa:
Skoki
Klasa sportowa:
I
Sebastian Lipiński
Trener: Tomasz Murat
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
1998
Kategoria wiekowa:
Junior
Konkurencja:
400 m ppł
Grupa treningowa:
Sprint
Klasa sportowa:
II
Katarzyna Maciejewska
Trener: Damian Leszczyński
Klub:
MKS Agros Chełm
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
Junior młodszy
Konkurencja:
400 m
Grupa treningowa:
Sprint
Klasa sportowa:
III
Weronika Muszyńska
Trener: Michał Woliński
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
Junior młodszy
Konkurencja:
Pchnięcie kulą
Grupa treningowa:
Rzuty
Klasa sportowa:
III
Aleksandra Osiak
Trener: Robert Kozłowski
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1999
Kategoria wiekowa:
Junior
Konkurencja:
Rzut młotem
Grupa treningowa:
Rzuty
Klasa sportowa:
I
Paulina Pawłowska
Trener: Marek Jakubowski
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1995
Kategoria wiekowa:
Młodzieżowiec
Konkurencja:
5000 m
Grupa treningowa:
Biegi długie
Klasa sportowa:
I
Anna Dąbrowska
Trener: Robert Kozłowski
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1995
Kategoria wiekowa:
Młodzieżowiec
Konkurencja:
Rzut młotem
Grupa treningowa:
Rzuty
Klasa sportowa:
I
Ewa Piotrowska
Trener: Dariusz Szymczuk
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
Junior młodszy
Konkurencja:
Skok wzwyż
Grupa treningowa:
Skoki
Klasa sportowa:
II
Emilia Sołoducha
Trener: Dariusz Piróg
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
1998
Kategoria wiekowa:
Junior
Konkurencja:
Rzut Młotem
Grupa treningowa:
Rzuty
Klasa sportowa:
II
Monika Stypułkowska
Trener: Tadeusz Makaruk
Klub:
AZS AWF Biała Podlaska
Rok urodzenia:
1997
Kategoria wiekowa:
Młodzieżowiec
Konkurencja:
7 -bój
Grupa treningowa:
Wielobój
Klasa sportowa:
II
Aleksandra Szpetmańska
Trener: Robert Kozłowski
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1999
Kategoria wiekowa:
Junior
Konkurencja:
Rzut Młotem
Grupa treningowa:
Rzuty
Klasa sportowa:
II
Aleksandra Śmiech
Trener: Mikołaj Rosa
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
1997
Kategoria wiekowa:
Młodzieżowiec
Konkurencja:
Rzut młotem
Grupa treningowa:
Rzuty
Klasa sportowa:
I
Damian Tuz
Trener: Mikołaj Rosa
Klub:
KS Agros Zamośc
Rok urodzenia:
1997
Kategoria wiekowa:
Młodzieżowiec
Konkurencja:
Rzut młotem
Grupa treningowa:
Klasa sportowa:
II
Wasiluk Agata
Trener: Rafał Hodun
Klub:
MKS Żak Biała Podlaska
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
Junior młodszy
Konkurencja:
400 m
Grupa treningowa:
Sprint
Klasa sportowa:
II
Michał Wiater
Trener: Wojciech Swatowski
Klub:
KS Agros Zamośc
Rok urodzenia:
1999
Kategoria wiekowa:
Junior
Konkurencja:
10 km chód
Grupa treningowa:
Chód sportowy
Klasa sportowa:
II
Alicja Wrona
Trener: Paweł Danielczuk
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1996
Kategoria wiekowa:
Młodzieżowiec
Konkurencja:
200 m
Grupa treningowa:
Sprint
Klasa sportowa:
I
Paulina Zielińska
Trener: Damian Leszczyński
Klub:
MKS Agros Chełm
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
Junior młodszy
Konkurencja:
400 m
Grupa treningowa:
Sprint
Klasa sportowa:
II
Weronika Zielińska
Trener: Tadeusz Makaruk
Klub:
AZS AWF Biała Podlaska
Rok urodzenia:
1997
Kategoria wiekowa:
Młodzieżowiec
Konkurencja:
7-bój
Grupa treningowa:
Wielobój
Klasa sportowa:
I
Aleksandra Ziętko
Trener: Aneta Wdowiak
Klub:
MKS Agros Chełm
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
Junior młodszy
Konkurencja:
200 m ppł
Grupa treningowa:
Sprint
Klasa sportowa:
II
Żółkiewska Jagoda
Trener: Leszek Migda
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1998
Kategoria wiekowa:
Junior
Konkurencja:
Skok o tyczce
Grupa treningowa:
Skoki
Klasa sportowa:
I

Obozy

Wspierają nas