Zaplecze Kadry Narodowej

Obozy

BAŃKA Łukasz
Trener: LESZCZYŃSKI Damian
Klub:
MKS Agros Chełm
Rok urodzenia:
2003
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
2
BELNIAK Damian
Trener: ZAJĄC Janusz
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
M 1500 m
Grupa treningowa:
WYTRZYMAŁOŚĆ
Klasa sportowa:
2
BIAŁACH Marzena
Trener: MURAT Tomasz Sławomir
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
K100 m pł
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
2
BUKOWSKI Michał
Trener: WIEJAK Izydor
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
MDysk (2)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
2
DROZD Wiktoria
Trener: ADAMOWICZ Henryk
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
K 400 m
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
2
DZIDO Aleksandra
Trener: DZIDO Dariusz
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
K Wzwyż
Grupa treningowa:
SKOKI
Klasa sportowa:
2
FATYGA Jakub
Trener: WIEJAK Izydor
Klub:
TS Start Lublin
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
M Młot (7.26)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
3
GAJEWSKA Karolina
Trener: MAGDZIAK Tomasz
Klub:
MKS Unia Hrubieszów
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
K 400 m pł K
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
1
GÓRNIAK Kamila
Trener: GĘBSKI ADAM
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
K Tyczka
Grupa treningowa:
SKOKI
Klasa sportowa:
2
GRYTA Jacek
Trener: MAKARUK Tadeusz
Klub:
KS AZS-AWF Biała Podlaska
Rok urodzenia:
2003
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
M W dal
Grupa treningowa:
SKOKI
Klasa sportowa:
3
HOŁUB Jakub
Trener: HOŁUB Beata
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
M Wzwyż
Grupa treningowa:
SKOKI
Klasa sportowa:
2
HOŁUB Krzysztof
Trener: JAROS Marek
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
M400 m pł
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
2
HOŁUB Maciej
Trener: JAROS Marek
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1998
Kategoria wiekowa:
U 23
Konkurencja:
M400 m
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
1 2017
IWANEK Iga
Trener: ADAMOWICZ Henryk
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
K 400 m
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
2
JABŁOŃSKA Dagmara
Trener: PIRÓG Dariusz
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
2003
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
K Młot (4)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
3
KITLIŃSKI Michał
Trener: KITLIŃSKI Piotr
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1998
Kategoria wiekowa:
U 23
Konkurencja:
M 800 m
Grupa treningowa:
WYTRZYMAŁOŚĆ
Klasa sportowa:
1
KISTER Jakub
Trener: CHMIELEWSKI Marek
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
M W dal
Grupa treningowa:
SKOKI
Klasa sportowa:
2
KNEZ Kinga
Trener: KOZŁOWSKI Robert
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
K Młot (4)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
1
KRUPA Patryk
Trener: NAMIOTKO Stanisław
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
M100 m
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
1
KUFEL Aleksandra
Trener: WIEJAK Izydor
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
K Młot (4)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
1
LEMIESZEK Kacper
Trener: MURAT Tomasz Sławomir
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
M W dal
Grupa treningowa:
SKOKI
Klasa sportowa:
2
LENKIEWICZ Aneta
Trener: PIRÓG Dariusz
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
K Młot (4)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
3
LESZCZUK Bartosz
Trener: SZANIAWSKI Marek
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
M Trójskok
Grupa treningowa:
SKOKI
Klasa sportowa:
2
LEWOSZEWSKI Jakub
Trener: KĘCKI Krzysztof
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
MDysk (2)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
1
LEWOSZEWSKI Sebastian
Trener: MURAT Tomasz Sławomir
Klub:
KS Wisła Puławy
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
MDysk (2)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
1
ŁUCZAK Wiktoria
Trener: NAMIOTKO Stanisław
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
K Kula (4)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
1
ŁUKASZEK Konstanty
Trener: MURAT Tomasz Sławomir
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
M110 m pł
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
2
MAŁEK Emilia
Trener: MAZUREK Marek
Klub:
MKS Agros Chełm
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
K3000 m
Grupa treningowa:
WYTRZYMAŁOŚĆ
Klasa sportowa:
3
MIROSŁAW Cezary
Trener: JAROS Marek
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1997
Kategoria wiekowa:
U 23
Konkurencja:
M100 m
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
1
MUSZYŃSKA Weronika
Trener: KOZŁOWSKI Robert
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
K Kula (4)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
1
OKO Wiktoria
Trener: MURAT Tomasz Sławomir
Klub:
KS Wisła Puławy
Rok urodzenia:
2003
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
K100 m pł
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
1
OLESZCZYŃSKA Amelia
Trener: LESZCZYŃSKI Damian
Klub:
MKS Agros Chełm
Rok urodzenia:
2003
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
K 100 m
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
3
OLESZEK Kamil
Trener: WOJCIECHOWSKI Leszek
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1998
Kategoria wiekowa:
U 23
Konkurencja:
M 800 m
Grupa treningowa:
WYTRZYMAŁOŚĆ
Klasa sportowa:
1
OSIAK Aleksandra
Trener: KOZŁOWSKI Robert
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1999
Kategoria wiekowa:
U 23
Konkurencja:
KMłot (4)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
1
PIETRUCZUK Natalia
Trener: KITLIŃSKI Piotr
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1999
Kategoria wiekowa:
U 23
Konkurencja:
K100 m pł
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
1
PLESKACZYŃSKA Julia
Trener: JAKUBOWSKI Marek
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
1998
Kategoria wiekowa:
U 23
Konkurencja:
K 5000 m
Grupa treningowa:
WYTRZYMAŁOŚĆ
Klasa sportowa:
1
POLKOWSKA Dorota
Trener: LESZCZYŃSKI Damian
Klub:
MKS Agros Chełm
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
K Dysk (1)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
3
POSTÓJ Bartosz
Trener: WIEJAK Izydor
Klub:
TS Start Lublin
Rok urodzenia:
2003
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
M Młot (7.26)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
2
ROMASZKO Monika
Trener: MURAT Tomasz Sławomir
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
K100 m pł
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
1
SAJNA Kinga
Trener: WOLIŃSKI Michał
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
K Trójskok
Grupa treningowa:
SKOKI
Klasa sportowa:
3
STAŃSKI Sergiusz
Trener: FROŃCZUK Rafał
Klub:
MKS Żak Biała Podlaska
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
MDysk (2)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
1
STĄSIK Anna
Trener: WIERCIŃSKI Jerzy
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
K 400 m pł K
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
1
SZELIGA Martyna
Trener: LESZCZYŃSKI Damian
Klub:
MKS Agros Chełm
Rok urodzenia:
2003
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
K 100 m
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
2
TARKOWSKI Piotr
Trener: MAKARUK Tadeusz
Klub:
KS AZS-AWF Biała Podlaska
Rok urodzenia:
1999
Kategoria wiekowa:
U 23
Konkurencja:
M W dal
Grupa treningowa:
SKOKI
Klasa sportowa:
M
TUZ Damian
Trener: ROSA Mikołaj
Klub:
KS Agros Zamość
Rok urodzenia:
1997
Kategoria wiekowa:
U 23
Konkurencja:
M Młot (7.26)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
1
USAREK Jan
Trener: KOPRON Witold
Klub:
KS Wisła Puławy
Rok urodzenia:
2002
Kategoria wiekowa:
U 18
Konkurencja:
M Młot (7.26)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
2
WIŚNIEWSKI Piotr
Trener: CHMIELEWSKI Marek
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2000
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
M Trójskok
Grupa treningowa:
SKOKI
Klasa sportowa:
3
ZIELONKA Adam
Trener: ZDYBEL Aleksander
Klub:
KS Wisła Puławy
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
M Młot (7.26)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
2
ZIĘTKO Aleksandra
Trener: WDOWIAK Aneta
Klub:
MKS Agros Chełm
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
K 400 m pł K
Grupa treningowa:
SPRINT
Klasa sportowa:
1
ŻMUDA Wojciech
Trener: ŻMUDA Tomasz
Klub:
AZS UMCS Lublin
Rok urodzenia:
2001
Kategoria wiekowa:
U 20
Konkurencja:
M Młot (7.26)
Grupa treningowa:
RZUTY
Klasa sportowa:
2

Wspierają nas